Õpilaste Astrolaager

Astrolaager tuleb uuesti!

25.-26. oktoobril 2019 toimub Tartus Õpilaste Astrolaager ehk kahepäevane käed-külge katsetamine-nokitsemine SPARK Makerlabis, kuhu ootame eelkõige 4.-6. klassi õpilasi.

Kui sul on huvi astronoomia vastu ja sulle meeldib meisterdada, saad sa Õpilaste Astrolaagrist osa võtta, kui kirjutad meile oma soovist meiliaadressile tartu.tahetorn@gmail.com. Lisa juurde põhjus, miks just sina peaksid saama võimaluse Õpilaste Astrolaagrist osa võtta.

Kõik registreerunud kutsume Õpilaste Astrolaagrisse, kus saab oma kavandid ellu viia SPARK Makerlabi juhendajate ja omal alal kogenud mentorite toel. Ööbimine on Tartus SPARK Ettevõtluskülas (Narva mnt 3, Tartu). Osalustasu on 20 EUR.

Aga õpetajad ja teised teadushuvilised?

Kahepäevane nokitsemine lõppeb avaliku Teadusshow'ga, kus õpilased saavad oma kahe päeva kogemusi-tulemusi jagada kõigi huvilistega ning jagame ka auhindu. Astrolaagri Teadusshow toimub 26. oktoobril kell 15, SPARK Ettevõtluskülas. Oodatud õpilaste juhendajad, lapsevanemad ja klassikaaslased ning loomulikult kõik teadushuvi edendamistest huvitatud inimesed.

Küsimused ja mured on teretulnud, abistame kavandite koostamisel meeleldi. Infot võib julgelt edastada.

Õpilaste Astrolaager toimub Tartu tähetorni Teeme+ projekti "Astronoomia- ja kosmoseteemalise huvihariduse tugikeskuse käivitamine" raames, mida rahastab Euroopa Regionaalarengu Fond. Koostööpartneriks on MTÜ SPARK Makerlab.

Astrolaagri toimumist toetavad Eesti Teadusagentuur ja Haridus- ja Teadusministeerium.